22

jul

2015

201507Uitslag BK schaken Schelle

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Verslagen kan je nalezen op: http://www.belchess2015.be/

Deden mee van Boey Temse: Bruno en Nathan, Wim, Sigiswald, Astrid en Louis.  Bruno behaalde een derde stek in het open BK.

 

Final Standing

 

   Tit Name                    Rati   Cat  F/M BirthDate   Club                    Pts   Perf  Res   Kash  BC1   Buch  S B  
  1 GM Vajda Levente          (2569F) 1    M   13-02-1981  Brasschaat           8.5/9  2655   0.0     0   0.0   0.0  0.00 
  2 FM Cools Gorik            (2281F) 1    M   01-01-1964  Hoboken              7.0/9  2317   0.0     0   0.0   0.0  0.00 
  3 FM De Jonghe Bruno        (2203F) 1    M   06-06-1956  Temse                6.5/9  2204   ---    19  43.5   0.0  0.00 
  4  * De Strycker Nathan     (2097F) 3    M   10-07-1996  Temse                6.5/9  2183   ---    19  41.5   0.0  0.00 
  5  * Ghyselen Wouter        (2099F) 3    M   16-06-1993  Zottegem             6.5/9  2273   ---    18  46.0   0.0  0.00 
  6  * Penson Thierry         (2167F) 2    M   08-06-1955  Deurne               6.5/9  2244   ---    18  42.5   0.0  0.00 
  7 FM Sadkowski Daniel       (2247F) 1    M   07-09-1961  Oude God Mortsel     6.5/9  2186   ---    18  41.5   0.0  0.00 
  8 FM Dardha Arben           (2312F) 1    M   25-11-1972  Hoboken              6.5/9  2222   ---    18  40.5   0.0  0.00 
  9 FM Lacrosse Marc          (2143F) 2    M   25-05-1958  KGSRL Gent           6.5/9  2113   ---    17  39.0  47.5 33.50 
 10  * Barbier Sigiswald      (2113F) 2    M   14-03-1991  Temse                6.5/9  2123   ---    17  39.0  47.5 33.00 
 11  * Smekens Ruben          (2069F) 3    M   21-03-1994  Zottegem             6.0/8  2120   ---    18  39.5   0.0  0.00 
 12  * Verhulst Nikolaas      (1964F) 4    M   01-01-1989  Oude God Mortsel     6.0/8  2101   ---    18  38.0   0.0  0.00 
 13  * De Block Fabio         (1867F) 5    M   19-01-2000  Opwijk               6.0/9  1989   ---    18  37.5   0.0  0.00 
 14WFM Goossens Hanne         (2206F) 1    F   09-10-1992  Geel                 6.0/9  2118   ---    17  41.5   0.0  0.00 
 15  * Sterck Arno            (2103F) 2    M   15-04-1999  Humbeek              6.0/9  2174   ---    17  41.0   0.0  0.00 
 16  * De Weird Matthias      (1805F) 5    M   23-12-1994  Zottegem             6.0/9  2092   ---    17  37.5   0.0  0.00 
 17  * Van Melkebeke Willem   (2088F) 3    M   14-04-1992  Zottegem             6.0/9  2050   ---    16  39.5   0.0  0.00 
 18  * Dardha Daniel          (1825F) 5    M   01-10-2005  Hoboken              6.0/9  2078   ---    16  39.0   0.0  0.00 
 19  * Philipsen Mathias      (2063F) 3    M   12-11-1992  Geel                 5.5/8  2094   ---    16  41.5  50.0  0.00 
 20  * Beukema Jasper         (1942F) 4    M   07-04-2001  Schoten              5.5/9  2043   ---    16  41.5  48.5  0.00 
 21  * De Bock Lennart        (2045F) 3    M   22-01-1987  LSV-Chesspirant      5.5/9  2035   ---    16  41.0   0.0  0.00 
 22  * Van Den Bosch Arno     (1776F) 6    M   11-08-1998  Dolle Toren Leuven   5.5/9  1997   ---    16  40.0   0.0  0.00 
 23  * Van De Wynkele Eric    (2011F) 3    M   13-03-1955  Jean Jaurès Gent     5.5/8  1993   ---    16  38.5   0.0  0.00 
 24  * Vandamme Florian       (1803F) 5    M   13-10-1995  Poperinge            5.5/9  1914   ---    16  34.0   0.0  0.00 
 25  * Mitran Ovi             (1533F) 8    M   17-05-1964  Brasschaat           5.5/9  1819   ---    16  32.5   0.0  0.00 
 26  * Tuerlinckx Ben         (2063F) 3    M   02-02-1998  Geel                 5.5/9  2180   ---    15  47.0   0.0  0.00 
 27  * Lee Deon               (2047F) 3    M   10-09-1999  Mechelen             5.5/9  2067   ---    15  42.0   0.0  0.00 
 28  * Ismail Tamer           (2085F) 3    M   18-07-2000  Deurne               5.5/8  2173   ---    15  41.5  50.0  0.00 
 29  * Vandenbroucke Tim      (1911F) 4    M   14-09-1989  Zottegem             5.5/9  2040   ---    15  41.5  49.5  0.00 
 30  * Barbier Wim            (2119F) 2    M   22-11-1960  Temse                5.5/9  2061   ---    15  40.5   0.0  0.00 
 31  * Apemiye Austin         (2049F) 3    M   28-08-1978  TSMechelen           5.5/9  1927   ---    15  40.0   0.0  0.00 
 32  * Mollekens Roeland      (2031F) 3    M   19-08-1949  Borgerhout           5.5/9  1999   ---    15  39.0   0.0  0.00 
 33  * Van Haelst Raymond     (1849F) 5    M   19-10-1953  KGSRL Gent           5.5/9  2033   ---    15  38.0   0.0  0.00 
 34  * Vanhee Freddy          (1915F) 4    M   04-12-1947  Aalst                5.5/9  1993   ---    15  36.5   0.0  0.00 
 35  * Pirard Natan           (1854F) 5    M   15-08-2002  Dolle Toren Leuven   5.5/9  2004   ---    15  36.0   0.0  0.00 
 36  * Maddens Martijn        (2065F) 3    M   19-02-1992  Roeselare            5.5/9  1938   ---    15  35.5   0.0  0.00 
 37  * Carlier Sven           (1874F) 5    M   02-03-1990  Wetteren             5.5/9  1917   ---    15  34.5   0.0  0.00 
 38  * Ramacker Quinten       (2049F) 3    M   11-08-1998  De Drie Torens Gent  5.5/9  1873   ---    15  33.5   0.0  0.00 
 39  * Boucquet Emile         (2123F) 2    M   25-05-1997  KBSK Brugge          5.5/9  2130   ---    14   0.0   0.0  0.00 
 40  * Mitran Anthony Cristia (1892F) 5    M   23-02-2004  Brasschaat           5.5/9  1985   ---    13   0.0   0.0  0.00 
 41  * Verhasselt Karsten     (2025F) 3    M   06-06-1996  TSMechelen           5.0/9  1967   ---    15  39.5   0.0  0.00 
 42  * De Hert Robert         (1842F) 5    M   25-04-1945  Hoboken              5.0/9  1889   ---    15  37.0   0.0  0.00 
 43  * Beukema Constantijn    (1564F) 8    M   29-06-2005  Schoten              5.0/9  1696   ---    15  29.5   0.0  0.00 
 44  * Carpentier Julian      (1529F) 8    M   04-06-1993  Brasschaat           5.0/9  1724   ---    15  29.0   0.0  0.00 
 45  * Van Den Heede Dorian   (1939F) 4    M   15-12-1994  Zottegem             5.0/9  2007   ---    14  40.0   0.0  0.00 
 46  * Engelaer Maurice       (1955F) 4    M   27-01-1953  KASK                 5.0/9  1834   ---    14  36.0  43.0 21.50 
 47  * Hautekiet Dries        (1875F) 5    M   31-03-1985  Oude God Mortsel     5.0/9  1961   ---    14  36.0  43.0 19.50 
 48  * Carpentier Jannes      (1846F) 5    M   16-10-1998  KISK Ieper           5.0/9  1889   ---    14  36.0  42.5  0.00 
 49  * Verbist Julien         (1941F) 4    M   16-01-1989  Woluwé               5.0/9  1882   ---    14  35.5   0.0  0.00 
 50  * Chaerle Josse          (1801F) 5    M   17-04-1997  KISK Ieper           5.0/9  1766   ---    14  34.5   0.0  0.00 
 51  * Chung Choong Lon Marc  (1821F) 5    M   05-03-1974  Lasne-Waterloo       5.0/9  1781   ---    14  32.0  37.5  0.00 
 52  * Akulov Lev             (1621F) 7    M   23-11-2003  Leopoldsburg         5.0/9  1772   ---    14  32.0  37.0  0.00 
 53  * Broekmans Patrik       (1761F) 6    M   06-03-1956  Oude God Mortsel     5.0/8  1798   ---    14  31.5   0.0  0.00 
 54  * De Block Yordi         (2047F) 3    M   25-04-1998  Opwijk               5.0/9  1843   ---    13  36.0  44.0 23.25 
 55WFM Morozova Iuliia        (2099F) 3    F   18-11-1966  Opwijk               5.0/9  1853   ---    13  36.0  44.0 22.75 
 56WFM Gitu Paula-Alexandra   (2025F) 3    F   12-10-1999  Europchess           5.0/9  1894   ---    13  35.5   0.0  0.00 
 57  * Schuermans Robert      (2127F) 2    M   01-09-1950  Deurne               4.5/9  1892   ---    13  40.0   0.0  0.00 
 58  * Lambert Luc            (1841F) 5    M   15-10-1951  Excelsior            4.5/9  1779   ---    13  37.5   0.0  0.00 
 59  * Bal Bert               (1658F) 7    M   01-07-1996  Oude God Mortsel     4.5/9  1795   ---    13  37.0   0.0  0.00 
 60  * Snoeks Pieter-Jan      (1840F) 5    M   22-05-1997  Heusden              4.5/9  1772   ---    13  36.5   0.0  0.00 
 61  * De Smet Frans          (1875F) 5    M   29-08-1948  Aalst                4.5/9  1802   ---    13  34.0  41.0  0.00 
 62  * Van Bunderen Gert      (1873F) 5    M   26-01-1967  Hoboken              4.5/9  1748   ---    13  34.0  40.0  0.00 
 63  * Atanasiu Nicolae       (1778F) 6    M   04-12-1957  2 Fous Diogène       4.5/9  1751   ---    13  32.5  39.0  0.00 
 64  * Demarre Jan            (1775F) 6    M   16-11-1960  Brasschaat           4.5/9  1705   ---    13  32.5  38.5  0.00 
 65  * De Smet Karl           (1624F) 7    M   12-09-1936  Brussels Chess Club  4.5/9  1731   ---    13  32.0   0.0  0.00 
 66  * De Waele Warre         (1656F) 7    M   13-05-2002  Aalter               4.5/8  1744   ---    13  31.5   0.0  0.00 
 67  * Van Hille Reinout      (1842F) 5    M   03-02-1996  Schoten              4.5/9  1934   ---    12  39.5   0.0  0.00 
 68  * Meskens Stephan        (1822F) 5    M   13-04-1969  Opwijk               4.5/9  1924   ---    12  39.0   0.0  0.00 
 69  * Terryn Ezra            (1819F) 5    M   10-08-1997  Borgerhout           4.5/9  1901   ---    12  38.0   0.0  0.00 
 70  * Barbier Astrid         (1797F) 6    F   08-03-1996  Temse                4.5/9  1781   ---    12  37.0   0.0  0.00 
 71  * Doossche Carlo         (1715F) 6    M   16-06-1944  Oude God Mortsel     4.5/9  1813   ---    12  36.5   0.0  0.00 
 72  * Van Puyvelde Stijn     (1730F) 6    M   14-11-1987  Zottegem             4.5/9  1790   ---    12  34.0   0.0  0.00 
 73  * Vitharana Annelies     (1478F) 9    F   24-05-2002  De Drie Torens Gent  4.5/9  1735   ---    12  32.5   0.0  0.00 
 74  * Boeckx Ben             (1689F) 7    M   12-10-1980  Hoboken              4.5/8  1595   ---    12  32.0   0.0  0.00 
 75  * Oosterlinck Luc        (1693F) 7    M   28-02-1957  De Drie Torens Gent  4.5/9  1709   ---    12  31.5   0.0  0.00 
 76  * Roubin Sandra          (1734F) 6    F   20-12-1984  CRELEL Liège         4.5/9  1515   ---    12  26.5   0.0  0.00 
 77  * De Bock Thijs          (1734F) 6    M   01-04-2001  Leuven Centraal      4.0/9  1811   ---    12  37.0   0.0  0.00 
 78  * Burnay Gerard          (1768F) 6    M   21-01-1943  Woluwé               4.0/9  1713   ---    12  35.5   0.0  0.00 
 79  * Smet Louis             (1791F) 6    M   18-09-1999  Temse                4.0/9  1772   ---    12  35.0   0.0  0.00 
 80  * Lenoir Aurele          (1789F) 6    M   25-12-1937  Veurne               4.0/9  1671   ---    12  33.5   0.0  0.00 
 81  * Khonghaloos Zorik      (1669F) 7    M   11-06-1986  De Drie Torens Gent  4.0/9  1636   ---    12  32.5   0.0  0.00 
 82  * Van De Putte Ben       (1821F) 5    M   29-10-1974  Deinze               4.0/7  1624   ---    12  30.5   0.0  0.00 
 83  * Dupont Paul            (1776F) 6    M   01-07-1959  Hoboken              4.0/9  1510   ---    12  30.0   0.0  0.00 
 84  * Heynsmans Michel       (1471F) 9    M   06-04-1955  Boitsfort            4.0/9  1568   ---    12  26.0   0.0  0.00 
 85  * Hajenius Willem        (1935F) 4    M   16-10-1944  Oude God Mortsel     4.0/9  1783   ---    11  38.0   0.0  0.00 
 86  * De Herdt Yasseen       (2098F) 3    M   10-11-1992  Zottegem             4.0/9  1742   ---    11  36.5   0.0  0.00 
 87  * Persoons Bart          (1752F) 6    M   06-10-1975  Leuven Centraal      4.0/9  1774   ---    11  36.0   0.0  0.00 
 88  * Lachaert Tibo          (1704F) 6    M   01-12-1998  Wetteren             4.0/9  1790   ---    11  35.5   0.0  0.00 
 89  * Huttl Sofie            (1609F) 7    F   18-01-2000  KISK Ieper           4.0/9  1605   ---    11  32.5   0.0  0.00 
 90  * Schrickx Frank         (1893F) 5    M   26-08-1950  KASK                 4.0/9  1622   ---    11  32.0   0.0  0.00 
 91  * Flou Ronald            (1589F) 8    M   12-11-1966  KISK Ieper           4.0/9  1669   ---    11  31.0   0.0  0.00 
 92  * Laporte Erik           (1659F) 7    M   16-02-1963  Lier                 4.0/9  1539   ---    11  28.0   0.0  0.00 
 93  * Geerinckx Bernard      (1631F) 7    M   24-09-1955  Woluwé               4.0/8  1458   ---    11  24.0   0.0  0.00 
 94  * Temmerman Hans         (1793F) 6    M   28-05-1961  Zottegem             4.0/9  1752   ---    10  34.5   0.0  0.00 
 95  * Guion Geoffrey         (1944F) 4    M   02-06-1989  Namur-Echecs         4.0/7  1775   ---    10  31.0  38.5  0.00 
 96  * Vlaeyens Manu          (1689F) 7    M   14-02-1953  Geel                 4.0/9  1590   ---    10  31.0  37.0  0.00 
 97  * De Boeck Pierre        (1572F) 8    M   21-02-1953  Excelsior            4.0/9  1489   ---     9   0.0   0.0  0.00 
 98  * Mitran Marie           (1551F) 8    F   04-12-2002  Brasschaat           3.5/9  1727   ---    10  33.5  41.5  0.00 
 99  * Haulotte Francois      (1693F) 7    M   03-03-1973  Brussels Chess Club  3.5/9  1601   ---    10  33.5  39.5  0.00 
100  * De Schepper Marcel     (1644F) 7    M   02-07-1946  Deurne               3.5/9  1661   ---    10  32.5  39.5  0.00 
101  * Akulov Mikhail         (1293F)11    M   18-10-2006  Leopoldsburg         3.5/9  1579   ---    10  32.5  38.0  0.00 
102  * Jonckers Marie-Jeanne  (1565F) 8    F   22-05-1952  Mechelen             3.5/9  1648   ---    10  31.5   0.0  0.00 
103  * Van Gompel Hugo        (1570F) 8    M   07-02-1934  Knokke               3.5/9  1467   ---    10  29.5   0.0  0.00 
104    Audenaert Brecht       (   0 )11    M   07-02-1993  Borgerhout           3.5/9  1559   ---    10  29.0  35.5  0.00 
105  * Jacobs Paul            (1608F) 7    M   13-10-1946  Schilde              3.5/9  1493   ---    10  29.0  34.0  0.00 
106  * De Cocq Ramin          (1342F)10    M   21-07-2004  Geel                 3.5/9  1591   ---    10  28.5   0.0  0.00 
107  * Akulova Alicia         (1566F) 8    F   31-07-2002  Leopoldsburg         3.5/9  1471   ---    10  27.0   0.0  0.00 
108  * D'Hayere Arnaud        (1872F) 5    M   23-05-1991  Brussels Chess Club  3.5/7  1861   ---     9  35.0   0.0  0.00 
109  * Van Steenwinckel Hugo  (1682F) 7    M   14-04-1956  Humbeek              3.5/9  1571   ---     9  30.5   0.0  0.00 
110  * Bosmans Mark           (1498F) 9    M   22-02-1959  Mechelen             3.5/9  1498   ---     9  28.5   0.0  0.00 
111  * Vander Voort Patrick   (1683F) 7    M   13-12-1973  KASK                 3.5/9  1406   ---     9  25.0   0.0  0.00 
112  * Tavernier Frank        (1649F) 7    M   10-06-1975  Wavre                3.0/9  1618   ---     9  35.5   0.0  0.00 
113  * Beukema Christiaan     (1528F) 8    M   22-11-1999  Schoten              3.0/9  1563   ---     9  28.5   0.0  0.00 
114    Dgebuadze Marie        (1155N)11    F   02-08-2004  KGSRL Gent           3.0/9  1344   ---     9  24.0   0.0  0.00 
115  * Pattyn Luc             (1691F) 7    M   01-07-1953  Oude God Mortsel     3.0/8  1581   ---     8  33.0   0.0  0.00 
116  * De Geest Jan           (1594F) 8    M   30-07-1951  Mechelen             3.0/9  1544   ---     8  32.0   0.0  0.00 
117    Van De Craen Piet      (1600N) 7    M   22-03-1949  Brussels Chess Club  3.0/9  1592   ---     8  31.5   0.0  0.00 
118  * Marmenout Sylvain      (1483F) 9    M   21-11-1949  Landen               3.0/9  1501   ---     8  31.0   0.0  0.00 
119  * Lauwers Rudi           (1348F)10    M   29-06-1960  Oude God Mortsel     3.0/9  1475   ---     8  29.0   0.0  0.00 
120  * Ghyselen Tim           (1619F) 7    M   15-11-2000  Zottegem             3.0/9  1462   ---     8  28.0   0.0  0.00 
121  * Palazoski Elvir        (1536F) 8    M   21-11-1973  Excelsior            3.0/9  1358   ---     8  25.0   0.0  0.00 
122  * Goossens Alexander     (1518F) 8    M   06-03-1998  Geel                 3.0/9  1499   ---     7  28.0   0.0  0.00 
123  * Rottiers Brent         (1311F)10    M   22-08-1998  FCH Zottegem         3.0/9  1480   ---     7  27.5  33.5  0.00 
124  * Van Laer Jacques       (1537F) 8    M   28-11-1943  Oude God Mortsel     3.0/8  1464   ---     7  27.5  33.0  0.00 
125  * Alessi David           (1793F) 6    M   01-07-1991  CRELEL Liège         2.5/5  1746   ---     7  33.5   0.0  0.00 
126    Goris Jeremy           (1369N)10    M   25-12-1995  Oude God Mortsel     2.5/9  1449   ---     7  31.5   0.0  0.00 
127  * Dauw Sterre            (1461F) 9    M   28-04-2002  Mechelen             2.5/9  1282   ---     7  26.5   0.0  0.00 
128  * Helsen Roger           (1476F) 9    M   08-10-1950  Westerlo             2.5/7  1402   ---     7  24.5   0.0  0.00 
129    Devolder Eduard        (1150N)11    M   22-02-1939  Lier                 2.5/9  1256   ---     7  22.0   0.0  0.00 
130  * Simon Fernand          (1452F) 9    M   25-03-1945  Boitsfort            2.5/9  1540   ---     6  29.0   0.0  0.00 
131  * Van Roy Arno           (1410F) 9    M   09-10-1998  Humbeek              2.5/9  1405   ---     6  28.0   0.0  0.00 
132  * Buelens Roger          (1553F) 8    M   03-09-1955  Humbeek              2.5/9  1287   ---     6  26.5   0.0  0.00 
133    Cotman Bernd           (1169N)11    M   20-10-2004  Opwijk               2.5/8  1391   ---     6  26.0   0.0  0.00 
134    Durieux Frank          (1335N)10    M   13-02-1968  Oude God Mortsel     2.5/9  1447   ---     5   0.0   0.0  0.00 
135  * Elsen Tijs             (1803F) 5    M   04-08-1978  St.-Niklaas          2.0/6  1541   ---     6   0.0   0.0  0.00 
136    Van Hille Clara        ( 974N)11    F   29-06-2003  Schoten              2.0/9  1100   ---     5   0.0   0.0  0.00 
137    De Bruyn Wim           (1304N)10    M   01-09-1954  SK Atheneum Boom     1.5/8  1153   1.5     0   0.0   0.0  0.00 
138    Van Dyck Yannick       (1182N)11    M   10-10-1986  Deurne               1.5/9  1111   1.0     0   0.0   0.0  0.00 
139    Cotman Dirk            (1331N)10    M   19-12-1965  Opwijk               1.5/8   983   0.5     0   0.0   0.0  0.00